Бумбокс – Таємний код: Рубікон
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс – Таємний код: Рубікон (Альбом, ч.1)

Відомий український гурт «Бумбокс» готовий поділитися з меломанами своїм новим лонг-плеєм під назвою «Таємний код: Рубікон». Якщо бути зовсім точним, то наразі світ побачила його перша частина «Таємний код», що складається з семи студійних композицій. За попередньою інформацією, «Рубікон» мав бути оприлюдненим за декілька місяців, але Андрій Хливнюк запевнив прихильників, що друга частина релізу стане надбанням загалу вже протягом місяця.

Робота над альбом проходила у Франції, Україні та США. Відповідаючи на питання стосовно назви новинки, лідер гурту «Бумбокс» зазначив, що цей альбом став його особистим рубіконом і вмістив у себе прихований таємний код, який є дуже важливим для тих, хто над ним працював. «В принципі, платівку можна було назвати «Зроби або помри», але мені все ж захотілося «Таємний код: Рубікон», – посміхаючись каже виконавець.

«Він вийшов ліричним. У ньому є і соціальні композиції, але здебільшого це класична, можливо, десь ще глибша, «бумбоксівська» лірична платівка, лонг-плей», – характеризує диск фронтмен «Бумбокс».

Наразі «Таємний код» вже можна вільно послухати у мережі, придбати за допомогою більшості медіа-майданчиків, або ж дочекатися його скорого видання на CD, вінілі, а також аудіокасетах.

Бумбокс – Таємний код: Рубікон
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *