Бумбокс & Сергій Жадан - Правда
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Бумбокс & Сергій Жадан – Правда (Відео)

Гурт «Бумбокс» та Сергій Жадан оприлюднили відеокліп до пісні «Правда», що стала саундтреком української кінострічки «Мирний-21». Фільм Ахтема Сеітаблаєва стартував у національному прокаті 22 лютого поточного року.

Що стосується самої пісні, то текст приспіву композиції «Правда» створив Андрій Хливнюк, а куплети написав Сергій Жадан. Музика та аранжування новинки – Усеін Бекіров.

«Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ», — поділився Андрій Хливнюк.

У відеороботі використали кадри з фільму, які перегукуються з ідеєю та змістом пісні.

«Мені давно подобається музика Андрія, я дуже люблю його творчість. До того ж, у гурті грають мої друзі: барабанщик Олександр Люлякін та піаніст Павло Литвиненко. Пісня насправді мене дуже зачепила емоційно. Ахтем чув її напередодні і попросив зробити сінема-варіант музики. Я залишив мелодію Андрія і зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію та грув. Я був радий доторкнутися до творчості гурту “Бумбок” як кінокомпозитор. Для мене велика честь працювати з Ахтемом Сеітаблаєвим», — розповідає Усеін Бекіров, автор музики до OST та музичний композитор фільму.

Бумбокс & Сергій Жадан – Правда

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *