Бумбокс – Люди
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс – Люди (Сингл)

Нова філософська пісня гурту «Бумбокс» під назвою «Люди» нарешті була офіційно оприлюднена в Інтернеті у належній студійній якості сьогодні, 17 грудня. Ця композиція вже встигла неабияк полюбитися українським слухачам та поповнити список потужних позаальбомних треків (ну принаймні поки що) Андрія Хливнюка і ко. Нагадаємо, що ця композиція була вперше продемонстрована слухачам під час нещодавнього туру гурту по Канаді та США, під час якого вона і була зафільмована у якості концертного live-відео. Ну а вже наші майстри на всі руки витягнули зі згаданого відеоролику аудіодоріжку і, звісно ж, завантажили її у всесвітню мережу.

Студійна версія пісні «Люди» створювалась музикантами «Бумбоксу» на київській студії звукозапису «Бобіна» під управлінням Дмитра Хомулко. Зазначимо, що «Люди» – перший твір гурту, записаний разом з новим клавішником Павлом Литвиненком, який приєднався до популярної команди близько року тому.

Ну а за п’ять днів, 22 грудня, учасники «Бумбокс» готуються презентувати також офіційний відеокліп до нової композиції, відзнятий режисером Денисом Дужником. Варто відмітити, що Денис вже має досвід співпраці з колективом, зокрема над офіційним live-відео «Злива».

Вже у березні 2016 року світ побачить максі-сингл «Люди», який буде розширено вже добре знаними творами «Выход» та «Злива». Ну а поки що офіційно придбати новопредставлену композицію ви можете на iTunes та Google Play.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *