Бумбокс – Люди
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

Бумбокс – Люди (Максі-сингл)

Як й обіцяли своїм численним прихильникам музиканти гурту «Бумбокс», сьогодні, 1 квітня 2016 року, їхній новий студійний реліз з’явився в Інтернеті. Свіжий максі-сингл «Люди», який за кількістю пісень, щоправда, дуже схожий на класичний формат EP, вмістив у себе п’ять авторських треків, записаних протягом 2014-2015 років на студіях «Бобіна» (основний матеріал) та «З ранку до ночі» (пісня «Злива»). Офіційно придбати новий максі-сингл (будемо називати його так, як називають автори) можна за допомогою сервісів iTunes та Google Play.

Цікаво, що сингл «Люди» став другим офіційним синглом за всю історію гурту – 9 років тому хлопці презентували меломанам сингл «Тримай», який тоді побив усі рекорди продаж та виявився просто-таки музичною бомбою. Напередодні релізу «Людей» в Інтернеті їх навіть детально порівнювали, і зокрема, окрім всіляких технічних моментів, з’ясувалося, що за минулі між ними 9 років, кількість дітей учасників «Бумбокс» зросла від нуля до семи, кількість собак збільшилась від однієї до восьми, ну і кількість лисих музикантів гурту, на їхній превеликий жаль, сягнула від нуля у 2007 році до трьох у 2016.

До нового максі-синглу «Люди» увійшли пісні «Мала», «Вихід», «Рок-н-рол», виконана спільно з Джамалою «Злива», а також однойменний до назву диску титульний трек. Додамо, що «Люди» – перший реліз гурту «Бумбокс» з новим піаністом Павлом Литвиненком, який раніше був сесійним музикантом, а відтепер вважається повноцінною частинкою Boombox family.

Ідея візуального оформлення синглу назвами його пісень належить Евеліні Яцеленко, а втілити її у життя вдалося завдяки фешн-фотографу, знаною загалу своєю участю в проекті «Супермодель по-українськи» Соні Плакидюк. Якщо ви бажаєте придбати собі фізичний компакт-диск «Люди», то поспішіть, адже станом на сьогоднішній день їх було видано лише 1000 примірників, та всі вони підписані музикантами «Бумбокс».

iTunes
Google PlayБумбокс – Люди (Максі-сингл)

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Антон says:

    Дуже сподобалася пісня «Рок-н-рол»

  2. IrYna says:

    Мені сподобалось, дуже не дурно.

  3. Ганна Біла says:

    Таке щось(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *