Бумбокс – Люди (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Бумбокс – Люди (Кліп)

Хлопці з гурту «Бумбокс» не так давно анонсували скорий вихід офіційного відеокліпу на свіжу хітову пісню під назвою «Люди», реліз якого, як і було обіцяно, відбувся на офіційному YouTube каналі колективу сьогодні, 22 грудня 2015 року. Але, як це не дивно, назвати цю роботу кліпом можна із великою «натяжкою».

Здається, що творці цього відео також не до кінця зрозуміли що, все ж таки, отримали у фіналі. «Кліп «Бумбокса» на пісню «Люди» при бажанні можна назвати як лірик-відео так і повноцінним кліпом», – йдеться в анотації до роботи. Головна суть цього відео полягає у тому, що протягом всієї п’ятихвилинної композиції художник і дизайнер Евеліна Яцеленко вслід за співаючим паном Хливнюком ретельно записує (чи то замальовує) всі слова вищезгаданої пісні. Автори кліпу пояснюють, що вбачають у цьому особливий нерв, характерний для всіх професійних відео кліпів: «Все, що написано, не може бути виправлено». Цікаво, це часом не музиканти «С.К.А.Й.» порадили їм «модний» мінімалізм?

Отже, до вашої уваги склад знімальної команди нового кліпу (?) «Бумбокс»: Денис Дужник (режисер, камера, монтаж), Олексій Согомонов (продюсер), Евеліна Яцеленко (художник), Кирило Шибут та Юрій Дронь (кран та камера «GimCam»), Дмитро Балан (механік камери Dream rental) та Володимир Черемис (художник-постановник). Вражає?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *