Бумбокс – Люди
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

Бумбокс – Люди (Акустичний сингл)

Як це не дивно усвідомлювати, але з того моменту, як пісня «Люди» у виконанні хлопців з гурту «Бумбокс» почала лунати в ефірах національних радіостанцій, потрапила до ротацій телеканалів та оселилася у пам’яті музичних гаджетів українців, пролетів вже цілий календарний рік. Наразі впевнено можна казати, що композиції «Люди» судилося насправді стати одним з найуспішніших творів команди, про що, власне, неодноразово зазначали і самі музиканти. Саме тому учасники «Бумбоксу», спеціально до річниці видання свого надпопулярного дітища, вирішили зробити подарунок шанувальникам, вирушивши до студії «На Хаті Рекордз» задля перезапису даного треку у незвичній акустичній варіації.

Загалом, на створення акустичної версії «Людей» музикантів підштовхнула… творчість гурту Nirvana. Не дивуйтесь, просто коли лідер «Бумбоксу» Андрій Хливнюк та продюсер команди Олексій Согомонов обідали в одному зі столичних ресторанів, з динаміків закладу почала лунати акустична обробка композиції Smells Like Teen Spirit, яка і зародила у їхніх головах думку про те, що не погано було б і їхній формації поексперементувати у даному напрямку. А тут ще й близилася річниця презентації пісні «Люди». Словом, відповідальним за новинку за старшинством вирішили зробити нового клавішника Павла Литвиненка і почали негайно шукати студію.

Наостанок варто нагадати, що у лютому 2017 року стартує третя частина великого туру «Люди», але ще до цього, 24 грудня поточного року, задоволення від живого виконання «Бумбоксу» отримають кияни, які завітають до концерт-холу Atlas. Після даних виступів музиканти вирушають у велике закордонне турне, по завершенні якого розпочнеться підготовка до нового туру на підтримку майбутнього EP «Голий Король».

Бумбокс – Люди (Акустика)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *