Бумбокс – Колишня
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Бумбокс – Колишня (Кліп)

Сьогоднішній день, 7 березня 2017 року, вітчизняні меломани та, зокрема, віддані прихильники популярного гурту «Бумбокс», очікували з великим зацікавленням, адже саме сьогодні, рівно о 12:30, перші інтернет-користувачі змогли переглянути новий кліп «Колишня». Свіже відео стало 26-м (!) офіційним роликом відеографії команди та передвісником скорого видання майбутнього міні-альбому «Голий Король», до переліку треків якого увійде згадана композиція.

Цікаво, що напередодні релізу кліпу, учасники «Бумбокс» поділилися зі своїми шанувальниками у соціальних мережах backstage-відеороликом зі зйомок, де головні героїні розповідають про себе. Проте сувора Facebook-цензура без пояснень видалила цей матеріал. «Привіт, Boombox Family! Спасибі усім, хто знайшов час подивитися відео зі зйомок «Колишньої», вас таких, на хвилинку, було більше семи тисяч чоловік за один суботній вечір. Дякуємо! Прикро, що ФБ-цензура видалила відео без пояснення причин, але воно завжди доступне на нашому каналі YouTube», – пишуть у мережі музиканти. Зазначимо, що станом на сьогоднішній день, на популярному відеосервісі, видалене з «Фейсбуку» відео вже назбирало близько 5 тисяч переглядів, проте, звісно, основна маса меломанів приберегла свої перегляди для самого кліпу.

Варто також відмітити, що у цьому ролику, окрім інших дівчат, на майданчику можна впізнати дружину лідера «Бумбокс» Андрія Хливнюка (Анна Копилова), що уважно спостерігає за процесом з імпровізованого режисерського крісла. Саме вона, до речі, свого часу виступила у ролі режисера перед-попереднього кліпу до російськомовного треку «Выход».

«Наша робота під назвою «Колишня» являє собою роздуми стосовно жіночої краси у тому прояві, в якому її наразі звикла сприймати сучасна культура. У цьому світі худих, відомих і молодих точно щось пішло не так: класичне поняття чоловічої та жіночої краси загубилося в ботексно-силіконових реаліях», – коментує новинку Андрій Хливнюк, відмічаючи водночас, що ця композиція є однією з найсерйозніших за всю історію гурту.

Українська музика: Бумбокс – Колишня

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Herber says:

    Досить двоякі відчуття. Сама пісня сподобалась. А от кліп не дуже. Я не дуже вловив зв`язок тематики “Колишньої” і пластичної хірургії. Я бачив відео до цього треку по іншому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *