Бумбокс – Імперії впадуть
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Бумбокс – Імперії впадуть (Кліп)

Відомий колектив «Бумбокс» оприлюднив у мережі свою нову пісню «Імперії впадуть» у супроводі офіційного кліпу. Головну жіночу роль кліпу виконала вітчизняна модель Наталія Гоцій. У новій роботі вона з Андрієм Хливнюком зіграли закоханих, які ранять одне одного, при чому як у метафоричному сенсі, так і в буквальному.

Знімальний процес проходив у Київській обласній школі вищої спортивної майстерності у місті Бровари.

Зауважимо, що Андрію та Наталі приписували романтичні відносини, які, за словами дівчини, наразі вже трансформувалися у дружні стосунки через дуже різні графіки. Не зважаючи на це, вони залишаються близькими людьми, і саме у Наталі Андрій вирішив першою запитати, яким саме вона бачить кліп до нової пісні «Імперії впадуть». «Музичне відео може бути будь-яким, якщо я буду у головній ролі», – відповіла тоді модель.

Для участі в новому кліпу «Бумбокс» Наталя скасувала та перенесла декілька запланованих робочих зйомок. Для неї це був перший досвід участі саме у музичному відео, відтак вона дуже хвилювалася. «Для мене важливо було виправдати довіру Андрія та Стаса (Стас Гуренко, режисер, – прим), переконливо втілити роль, подолавши внутрішній стрес. Адже кліп лишається назавжди, це міні-кіно», – коментує Наталя.

У свою чергу режисер Cтас Гуренко розповів, що «Імперії впадуть» певною мірою є завершенням трилогії кліпів, до якої також увійшли попередні відео «ДШ» та «Ангела». Між собою ці кліпи поєднує метафоричність та особливий візуальний стиль.

Бумбокс – Імперії впадуть

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *