Бумбокс – Голий Король
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс – Голий Король (EP)

Є дещо символічне у релізі міні-альбому «Голий Король» напередодні дня Незалежності України. І хоча лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк зазначав, що однойменна пісня не є присвятою одній конкретній політичній постаті, присмак іронії, важливості оспіваних питань та навіть жартівливого настрою, зробили даний ЕР-реліз справжньою збіркою актуальних питань України. Для того, щоб у цьому переконатися, поглянемо на трек-лист новинки: сама тільки назва пісні «Голий Король» говорить сама за себе, наступна композиція «Сталевi квiти» є присвятою нашим хоробрим волонтерам, трек «Болєльщік» – жартівлива робота, якій музиканти прогнозують славу супер-хіта, також на диску присутня спільна з O.Torvald робота «Вечiр в Рiо», а на десерт на слухача чекають двійко добрих знайомих – пісня «Колишня» та акустична версія треку «Люди». Якщо узагальнити, то отримаємо перелік з філософії, війни, кохання, футболу та гумору. Погодьтеся, все це топ-теми нашого з вами соціального оточення. І всю цю різнобарвну проблематику учасникам команди «Бумбокс» вдалося успішно поєднати в єдиній концепції нового міні-альбому «Голий Король».

Левова частина матеріалу платівки була написана у дорозі, зокрема, у подорожах музикантів літаками, автівками та автобусами. «Під час роботи над альбомом «Голий Король», нам дуже хотілося, щоб усі його пісні були поєднані концептуально, тому я буду дуже радіти, якщо, на думку громади, нам це таки вдалося. І якщо меломани час-від-часу будуть чути у ньому елементи напрямку rhythm and blues, який я дуже часто слухав у процесі роботи над альбомом, це буде вдвічі чудово. А якщо говорити про тексти цих пісень, то шукати сенс у них потрібно поміж рядків. Багато композицій про кохання, про відносини чоловіка і жінки, але не тільки про це – все ж таки сенс між рядків. Треки міні-альбому «Голий Король» – це дзеркало особисто мого життя, і життя моїх близьких», – каже Андрій Хливнюк.

Придбати свіжий ЕР від «Бумбокс» ви можете будь-яким зручним для вас способом та, практично, у будь-якому форматі, адже «Голий Король» не тільки доступний для замовлення на iTunes чи Google Play, але і продається у вигляді фізичного компакт-диску, вінілу та навіть аудіокасети. Перелік офіційних місць продажу учасники команди опублікували на своїй сторінці у Facebook.

Українська музика: Бумбокс – Голий Король

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *