Бумбокс – Голий Король
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Бумбокс – Голий Король (Сингл)

Агов, «охрана, отмєна», нащо ж нам тепер live-відео нової пісні «Голий Король» від хлопців з гурту «Бумбокс», якщо ми вже отримали подарунок у вигляді повноцінної студійки? Саме так, сьогодні, 1 серпня 2017 року, офіційно відбувся реліз свіжого лід-синглу «Голий Король» з майбутнього однойменного міні-альбому відомої команди, записаного на столичній студії «Бобіна» (саунд-продюсер синглу та усього майбутнього ЕР –Дмитро Хомулко).

За словами лідера «Бумбоксу» Андрія Хливнюка, декому головна ідея пісні «Голий Король» може здатися занадто нудною чи просто банальною, але музикант впевнений, що саме у цих, на перший погляд, простих тезах заховано рецепт гармонійного співіснування людини і держави, особистості та системної машини. Адже останнє слово має бути завжди за людьми.

«Коли йшла робота над композицією «Голий Король», я поставив собі за мету нагадати людям, що насправді саме вони є королями, а не керманичі країн, міст чи районів. Все вирішують люди, а не ті, хто при владі. Сенс даної пісні достатньо простий – не покладайте на будь-якого месію своїх сподівань, адже майбутнє залежить тільки від нас із вами! Бо король завжди голий!» – коментує новинку фронтмен гурту «Бумбокс».

Нагадаємо, що раніше колектив вже оприлюднив першу роботу зі свого майбутнього ЕР-релізу – хітовий та водночас не попсовий трек «Колишня» (доповнивши його офіційним кліпом). Загалом, окрім двох згаданих нами пісень, міні-платівка «Голий Король» умістить у собі ще чотири треки, серед яких пісні «Болельщик», «Сталеві квіти», «Вечір у Ріо», а також акустична варіація композиції «Люди». Очікуйте на реліз до завершення серпня!

Українська музика: Бумбокс – Голий Король

Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Іруся says:

    Нова пісня від хлопців з Бумбокс суперкрута! Ааахрана Ааатмена! Це хіт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *