Бумбокс – Голий Король
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Бумбокс – Голий Король (Перша версія кліпу)

Вже скоро словосполучення «Охрана, отмєна!» цілком може стати своєрідною візитівкою гурту «Бумбокс», а не промислових супермаркетів, тим паче що у додачу до нового синглу «Голий Король», музиканти підготували офіційний відеокліп, при чому навіть не один. Саме так, на кількох різних варіантах обкладинки до пісні учасники команди не зупинилися і сьогодні презентують одразу дві різні варіації кліпу «Голий Король», під зашифрованими неофіційними назвами «На килимах» і «Сором в музеї». Обидва ролики будуть доступними для ознайомлення сьогодні, 8 серпня 2017 року, у якості ранкової та вечірньої пігулки для всіх хворих на діагноз «меломанія».

Отже, першою для перегляду стала доступною версія кліпу «Голий Король» під кодовою назвою «На килимах», знята командою «Бумбокс» на зміненому до невпізнаності «Звукоцеху» кіностудії імені Довженка. «Ми прийняли рішення, що версій у нашого кліпа буде одразу дві і ми випустимо їх в один і той самий день. Хтось робить так, чи ні, та яка, з рештою, різниця? Ми от зробимо. Адже у нас виник своєрідний батл, хай і у жартівливій формі – Хливнюк vs Согомонов. На моєму боці тут грає зріст і величенька мікрофонна стійка, а на боці Олексія вся численна продюсерська рать. А якщо говорити серйозно, то я дуже радий презентувати обидві версії кліпу. До речі, концертний варіант «Голого Короля» – це заявочне відео з найпершого офіційного відео-концерту «Бумбоксу», – коментує перший ролик Андрій Хливнюк.

Щодо майбутнього міні-альбому «Голий Король», то він має надійти у продаж вже 22 серпня, та буде представлений у форматі аудіо-касет, вінілу та компакт-дисків, оздоблених вражаючим буклетом на 36 сторінок. Також, звісно, майбутній міньйон «Бумбокса» можна буде легко придбати на популярних онлайн-сервісах з продажу медіа контенту.

Бумбокс – Голий Король (На килимах)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *