Бумбокс & The Gitas – Тримай мене (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Бумбокс & The Gitas – Тримай мене (Кліп)

«Бумбокс» та The Gitas відзняли та оприлюднили кліп до презентованої напередодні спільної пісні під назвою «Тримай мене». Частину відео було знято в Україні, іншу частину – в Італії (в Неаполі, Помпеях і по дорозі в покинуте місто Крако), а третя частина познайомить глядачів із цікавинками Каліфорнії (Big Bear Mountain, пустеля поблизу Palm Springs, Pyramid Lake). Ідея, режисура та зйомки даного ролика – справа рук всього трьох людей: Андрія Хливнюка, Саші Чемерова та продюсера «ББ» Олексія Согомонова.

У коментарі стосовно прем’єри кліпу «Тримай мене» Андрій Хливнюк зазначив, що йому дуже сподобався фінальний результат цієї роботи і особисто він вважає дане відео набагато кращим за більшість попередніх кліпів «Бумбокс», в тому числі кліпів, знятих значно професійніше. І це через те, що за словами автора, у свіжому ролику вдалося зафіксувати реальну життєву емоцію, а не постановочні рухи, як то часто буває.

«Кращий наш кліп за останній час – це «Тримай мене». Я до останнього боявся вплутуватися в цю авантюру, але ми в Італії і Україні, а Саша Чемеров у США, здається, таки знайшли щось у цих дорогах. Хочу особливо відзначити Станіслава Гуренко, який виступив в якості режисера монтажу, людину, без якого цей кліп був би неможливий. Або був би кардинально іншим. Саме Стасу я вивантажив на вулиці Богдана Хмельницького кілька гігабайтів відео, а він дуже точно потрапив у настрій пісні і змонтував кліп з наших GoPro-шних записів. Хочу сказати спасибі Андрію Хливнюку за те, що не перестає мене дивувати довгі-довгі-довгі роки. Спасибі Саші Чемерову за пісню і працю. Упс, ві дід іт егейн», – пише у соціальних мережах Олексій Самогонов.

Цікаво, що фактично саме під час роботи над піснею «Тримай мене» розпався попередній проект Саші – «Димна Суміш». Ось що він про це зауважив у дописі на Facebook: «Ідея була записати фіт «ДС» x «Бумбокс». Сергій Мартинов приніс декілька рифів, з яких я обрав той, що мені сподобався і одразу написав куплет та приспів, згодом написав текст. Андрій дописав брідж і хлопці почали записувати пісню».

Але в процесі роботи у Чемерова та Мартинова відбувся конфлікт, який призвів до закриття гурту. «Ми з Андрієм вирішили довести цей проект до кінця і щоб не вбивати те, що вже було зроблене, домовилися про декілька версій треку… В інтернеті важко розібратися, де правда, а де кривда, але я маю надію, що ви все ж таки зможете. Щастя!» – додає він.

Бумбокс & The Gitas – Тримай мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *