Бумбокс - Фіртка
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Бумбокс – Фіртка (Кліп)

«Фіртка» – це нова пісня гурту «Бумбокс»: американська музика, яка зіграна українцями і записана німцями.

Андрій Хливнюк в інтерв’ю говорить про те, що, маючи на руках ріф від Стаса Гуренка, один куплет і шматочок приспіву, гурт за два дня роботи в берлінської студії Trixx записав, можливо, найбільш незвичну зі своїх пісень. Майже кантрі на початку змінюється потужним роком, в який вплетені скрейчі і семпли діджея Валіка.

Дмитро Кувалін, гітарист гурту, солідарний з Хливнюком: «Я виріс на блюз-році і радий, що його частина тепер є і в музиці “Бумбокса”».

Як стверджує Хливнюк: «”Фіртка” – пісня без будь-якого підтексту, просто пісня про любов, з янголами, чортами, блюзом і фанком”. Тобто зі всіма складовими, на яких повинен бути побудований справжній рок-хіт».

Стас Гуренко, побратим Хливнюка по підрозділу Патрульної поліції «Софія», режисер кліпів «Бумбокса» («Ангела», «Тримай мене», «Безодня», «Твій номер/Плющ» та багатьох інших) радий, що він не тільки виступив композитором і другим гітаристом, але й примудрився зняти кліп на «Фіртку» в проміжках між бойовою роботою і гастролями. «Неймовірне відчуття – ми ставимо світло, я працюю за камерою, всі навколо сміються… Потім затемнення і ми виписуємо штрафи окупантам», – каже він.

Прем’єра пісні і кліпу «Фіртка» відбудеться 28 березня на всіх платформах в Інтернеті, на ТВ і радіо. А вже 3 квітня «Бумбокс» у Ванкувері зіграють перший концерт в рамках North American Дронотур 2024. Донати, доходи від продажу квитків і мерча підуть на закупівлю спорядження і БПЛА для Сил Оборони України.

Бумбокс – Фіртка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *