Бумбокс – Ангела
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

Бумбокс – Ангела (Кліп)

«Бумбокс» показали своє бачення відомої пісні «Ангела, як я», яку в оригіналі виконує гурт «Крихітка». На додачу до переосмисленої композиції, Хливнюк і компанія презентували офіційний кліп, наповнений чималою кількістю прихованих значень, емоцій, алюзій і сенсів.

Цікаво, що кліп до пісні «Ангела» мали знімати ще у 2019 році, але не зважаючи на те, що вже навіть було створено готовий сценарій, зйомки так і не відбулися. Вже у 2020 році Андрій Хливнюк запропонував переробити концепцію кліпу і використавши символізм голландських та іспанських натюрмортів, поєднати у кадрі предмети з різних епох, які би разом символізували ту чи іншу важливу історичну подію.

Зокрема у цьому концептуальному відео можна побачити відсилки до багатьох резонансних випадків, які відбулися у протягом останніх років. Це і справа Андрія Антоненка, і прихід до влади «зеленої» команди, Євромайдан, події у Білорусі, війна на Сході, тощо.

До речі, показане у кліпі «Ангела» татуювання є абсолютно справжнім – його зробили режисеру кліпу Стасу Гуренко. І шрам Андрія Хливнюка, до слова, також справжній.

Як розповів Стас Гуренко, це відео відноситься до тих роликів, які не можна переглянути всього одни раз. Адже для того, щоб зрозуміти всі приховані меседжі, кліп доведеться переглядати мінімум декілька разів, навіть ставлячи деякі епізоди на паузу для того щоб краще роздивитися усі задіяні елементи.

Бумбокс – Ангела

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *