Bugs & Bunny – Музика в плеєрі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Bugs & Bunny – Музика в плеєрі (Кліп)

Увечері п’ятниці пропонуємо до вашої уваги музичний заряд позитиву у вигляді відеокліпу гурту Bugs & Bunny до пісні «Музика в плеєрі», який музиканти відзняли у місті Золочів. «Ми зняли кліп на цей сингл у місті Золочів, популяризуючи тим самим не тільки українську музику, але ще й одне з наймальовничіших міст Західної України», – йдеться у повідомленні тернопільського гурту.

Зйомки кліпу проходили ще взимку, тому знімальна команда з акторами, звісно, трохи змерзли, але музиканти вирішили, що відкладати свої плани до більш теплої пори було би не дуже доцільно з огляду на те, що подальша обробка відзнятого матеріалу також займатиме чималий часовий проміжок. Власне, так все і сталося: лише місяць тому Bugs & Bunny оприлюднили на своїй сторінці у YouTube фінальний варіант ролику.

У кадрах кліпу «Музика в плеєрі» окрім учасників гурту можна побачити їхніх друзів-акторів із Тернополя, а також місцевих мешканців – золочів’ян. Режисером відео виступив молодий кліпмейкер Олександр Ткачук, засновник MAMAYmedia, який вже має у своєму активі роботи для гурту «Гайдамаки», співачки Христини Панасюк та інших.

«Ми вибрали саме це місто для зйомок через те, що це просто неймовірна локація з мальовничими старовинними будівлями, необхідною для нас атмосферою. Що стосується складності цього кліпу, то вона полягала у тому, що ми хотіли зняти все одним кадром – такою була наша основна задумка», – ділиться нюансами роботи режисер кліпу.

Додамо, що пісня «Музика в плеєрі» входить до дебютного альбому колективу Bugs & Bunny, який наразі доступний для придбання у iTunes\Google Play, або ж на фізичних компакт-дисках, а деякі його треки доступні для ознайомлення на сторінці гурту у YouTube.

Bugs & Bunny – Музика в плеєрі

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *