БУДУ – Утікти від неї
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

БУДУ – Утікти від неї. Франц Фердинанд (Кліп)

Учасники гурту «БУДУ» (екс-«Ремонт воды») презентують свою нову україномовну новинку «Утікти від неї. Франц Фердинанд», видану у форматі сингл+кліп. Ви, напевно, помітили, що дана робота, як і більшість попередніх напрацювань колективу, носить подвійну назву. Самі музиканти пояснюють це тим, що їхні тексти і музика часто створюються окремо і в різний час – поезія, яка ще не знайшла свою музичну обгортку і музика, яка чекає на влучну лірику, у команди часто мають свої окремі назви. Відтак, учасники «БУДУ» часто вирішують не обирати єдину назву, а залишити композиціям подвійні імена.

Режисером кліпу виступив Олексій Кірін, який разом із музикантами «БУДУ» вирішив створити справжній екшн у голлівудському стилі. Зйомки тривали протягом кількох місяців. «Ми не хотіли знімати простий набір кадрів – нам потрібна була історія. І це, в підсумку, дуже ускладнило і зйомку, і бюджет, і подальший монтаж. Дуже хотілося створити ефект певної недомовленості і підштовхнути тим самим глядача додумати сюжет, що розгортається у кадрі. Чи вийшло в нас це, чи ні – судити не мені, звичайно», – коментує кліпмейкер.

«На жаль, через те, що на момент зйомок у мене була запланована тривала поїздка, я змогла взяти участь тільки в одному знімальному дні, але, не дивлячись на це, я отримала море вражень і емоцій. У кліпі я приміряла на себе образ серйозної бізнес-вумен. Одягнути строгий, діловий костюм, що в реальному житті мені абсолютно не властиво – це цікавий експеримент. А ще на зйомках був один епізод, який реально полоскотав нам нерви. Над нашими головами повинен був дуже низько пролетіти літак і в цей момент ми повинні були стояти нерухомо, з незворушними обличчями, ніби нічого не відбувається. Але насправді було дійсно страшнувато», – додає фонтвумен столичної команди Аня Коханчик.

«Утікті від неї. Франц Фердінанд» – це перший виданий сингл з майбутнього, другого за ліком, студійника команди, реліз якого запланований на осінь 2018 року.

БУДУ – Утікти від неї. Франц Фердинанд

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *