BudeTak – Luli
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

BudeTak – Luli (Кліп)

Молодий гурт BudeTak підготував на розсуд меломанів свій новий офіційний кліп до україномовної пісні Luli. «Зйомка закінчилися, емоції неймовірні! Хоча ми і переносили її кілька разів через карантин, але очікування були того варті….І далі буде тільки цікавіше», – анонсували у мережі музиканти.

«Пісня Luli була написана в звичайній хрущовці на домашній студії. Спочатку був написаний мінус і дуже швидко ми написали саму пісню. У ній кожен зможе знайти відголос зі свого життя. І насправді так вона і писалася – всі реальні пережиті ситуації були відтворені у ній. Композиція не нова, але, як ми вважаємо, вона повинна була мати екранізацію. Щоб вдихнути в неї нове життя», – розповіли «Нотаткам» учасники BudeTak.

Сюжет кліпу простий і, на жаль, на сьогоднішній день стає дедалі актуальнішим. «Це історія про дівчину з тяжкою долею, яка йде не по правильному шляху, а ще має почуття не до одного хлопця. І коли їй потрібно розібратися в своїх почуттях та з думками в голові, на допомогу приходять далеко не близькі люди…. І частіше за все закінчується не так, як розповідають у казках», – коментують виконавці.

Додамо, що буквально тиждень тому BudeTak випустили новий трек під назвою Amore. За словами музикантів, вони намагаються як частіше дарувати слухачам більше класної і української музики, тому наступні новинки не змусять себе чекати. Слідкуйте за наступними анонсами у соціальних мережах!

BudeTak – Luli
Придбати
BudeTak у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *