Яна Брилицька – Що ти наробив?
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Яна Брилицька – Що ти наробив? (Кліп)

Молода співачка Яна Брилицька відзняла сміливий кліп на електро-фолк пісню «Що ти наробив?», який став для неї справжнім експериментом. За словами Яни, «Що ти наробив?» – це своєрідний маніфест для всіх тих дівчат, які чомусь бояться кинути не дуже улюблену справу або брехливого молодого чоловіка, сказати у потрібний момент «ні», показати свій справжній характер.

Драйв, свобода, крутість, інтригуюче загравання з аудиторією чоловічої статі в компанії інших красунь-фіалок, – все це глядач знайде у новому відео Яни.

У відеороботі Яна постає в дуже сміливих образах: від поцілунку зі змією, до образу тієї самої дівчини-квітки. Над кліпом працював молодий дев’ятнадцятирічний режисер Артем Шапіренко, який раніше був у команді Mozgi Production.

«Це найекспериментальніша робота, реалізувати яку, я мріяла вже біля року. У цьому відео я зібрала всю фіалкову банду, де найкрасивіші українки шаманять та заграють з сильною половиною. Я дуже люблю чоловіків, але якщо хто розпускає нашу квітку без дозволу – майте на увазі, хлопці! Про кліп скажу лише одне – такою зухвалою фіалкою ви мене ще не бачили», – грайливо коментує Яна.

Додамо, що тим часом Яна Брилицька продовжує працювати над своїм першим сольним альбомом, до якого має потрапити і пісня «Що ти наробив?».

Яна Брилицька – Що ти наробив?
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Юрій says:

    Відео дуже сподобалося, а от пісня злегка вухо ріже)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *