Яна Брилицька – Любов танцює з нами
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Яна Брилицька – Любов танцює з нами (Сингл)

«Щасливі люди кохаються як безсмертні», – стверджує українська поп-виконавиця Яна Брилицька у своїй новій пісні «Любов танцює з нами». Цікаво, що новинка має одразу дві версії – згадану нами, а ще російськомовну варіацію під назвою «Ни мама, ни другая», до якої також долучено офіційне лірик-відео.

Варто зауважити, що головний меседж цих двох композицій, не дивлячись навіть на єдине аранжування, таки має певні відмінності – якщо російськомовний трек розповідає про те, як люди часто сприймають один одного, спираючись виключно на зовнішність, то україномовна композиція «Любов танцює з нами», у першу чергу, про сигнали весни та її незмінну супутницю – закоханість. Автор української лірики: Сергій Локшин.

За словами Яни Брилицької, в аранжуванні її нового треку поєднано елементи поп-музики, R&B, бріджу і речитативу. «Це досить зухвала пісня, саме так я її відчула і таку позицію хотіла донести слухачеві. Моя дебютна композиція «Природа має план» була іншою: ніжною та жіночною, але цей реліз – повна протилежність! Можливо, не всі відразу зрозуміють її, особливо музичне обрамлення треку, але це виключно моє бачення. Коли я пишу, у мене в голові відразу вибудовується «музична картинка» – якою буде мелодія, аранжування, які вокальні фішки варто використовувати. Треп і R&B – це модно і стильно, особливо на заході, це привносить більше енергії в трек. Мені подобається слухати, писати і виконувати таку музику», – коментує колишня учасниця телепроекту «Голос Країни».

Яна Брилицька – Любов танцює з нами

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Настя says:

    Не сподобалось щось. Такого купа на м1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *