Brutto – Рокі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Brutto – Рокі (Альбом)

Перед вами новий, вже третій за ліком студійний альбом більрусько-українського гурту Brutto під назвою «Рокі», що вмістив у себе дванадцять композицій, виконаних білоруською, українською, англійською та російською мовами. Зокрема до платівки «Рокі» потрапило одразу три пісні на слова відомого українського поета, письменника Сергія Жадана, який і сам наразі підкорює вершини української рок-музики зі своїм проектом «Жадан і Собаки». Мова йде про трек «Середні віки» (до якої раніше вже було презентовано офіційний кліп), абсолютно свіжу композицію «Саботаж», та перекладену на білоруську мову титульну пісню «Рокі» (переклад Андрэя Хадановіча). Окрім того, в альбомі можна відшукати роботу на вірші білоруського поета і драматурга Янки Купали («Годзе») та кавер на хіт 1980-х років британської співачки Кім Уайлд (Cambodia).

«Над альбомом «Рокі» ми працювали дуже ретельно. У ньому, нарешті, знайшлося місце для духової секції, якої не було в попередніх альбомах. Нарешті ми змогли це робити у своїй студії, в своєму місті, і, як би це банально не звучало, рідні стіни допомагають», – зазначав в одному зі своїх інтерв’ю продюсер Brutto Антон Азизбекян.

«У новій платівці «Рокі» герой зустрічається з новими і новими геополітичними химерами, але боротися з ними вже немає бажання: достатньо просто вимкнути телевізор, радіо і перестати читати газети (про що він знав ще в 2014). Він пригощає анархіста цигаркою і йде в світ лірики», – йдеться у супровідному тексті білоруського лейблу «Пяршак».

До речі, саме з офіційної веб-сторінці лейблу можна вільно завантажити новий альбом Brutto, який також доступний для прослуховування у соціальних мережах та на спеціальних музичних сервісах.

Brutto – Рокі

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *