Брудні – Сонце зайде
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Брудні – Сонце зайде (Кліп)

Історію про те, як може змінюватися людина із настанням сутінок, випускаючи на волю своє друге я, розповіли у своєму дебютному відеокліпі «Сонце зайде» учасники молодого гурту «Брудні». До речі, пісня «Сонце зайде» взагалі є першою студійно-записаною роботою музикантів, від чого стала для них по-справжньому особливою і саме за цю свою особливість отримала супровідний відеоряд. Запис треку здійснив відомий спеціаліст Віталій Телезін зі «Студія 211», який, за словами «Брудних», повністю відчув пісню, зрозумів настрій гурту і реалізував найкращий запис зі всіх можливих. Режисером відеокліпу до композиції виступив Тарас Голубков.

«Тарас Голубков став близьким другом і справжньою підтримкою для «Брудних». Його відданість і щирість розповіли глядачеві зміст історії, в якій «міняється все, коли сонце зайде». Також спільну мову вдалося знайти із керівництвом Barbara Bar, які привітно підтримали ідею зйомки у межах їхнього закладу. Весь цей процес проходив довго, потребував надзусиль на кожному етапі підготовки, запису і зйомок. Наприклад, пошук поліцейської машини, м’яко кажучи, виявився нелегким завданням. Режисер робив все можливе і неможливе, дзвонив друзям, знайомим і незнайомим, звертався в «органи», писав заяви і, таки, знайшов ЇЇ. Добре, що хоч форма була в комплекті. Кліп «Сонце зайде» – це розповідь про полісмена, в середині якого за лідерство змагаються спокійний сім’янин та аморальний любитель нічних пригод», – розповів «Нотаткам» один з «Брудних» Данило Чумак.

Наразі музичний проект «Брудні» функціонує у вигляді дуету – його засновником є Данило Чумак, вокаліст та бас-гітарист, а музою і опорою формації стала ударниця Наталя Галич. Як зазначають музиканти, на прихильників сучасної української музики попереду очікує чимала кількість новин від їхнього гурту, тож радять усім запам’ятати їхні імена!

Брудні – Сонце зайде

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *