Брудні – Марина
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брудні – Марина (Сингл)

«Марина, шо ж ти за людина?!» – питаються у якоїсь тільки їм відомої, а може й ефемерної дівчини учасники гаражно-рокової формації «Брудні». У якості спойлера маємо зазначити, що музиканти таки дійшли певного висновку стосовно Марини у своїх філософських роздумах: «Марина, ти бл*дь, а не людина».

Запис, зведення: Віталій Телезин, Ростислав Терешко (студія 211 records, Київ), обкладинка: студія WE BAD. «Це стара пісня, написана в шкільні роки. Я довгий час вагався над форматом звучання і взагалі, чи варто взагалі її видавати, але ми все ж таки презентували її до Дня закоханих. Думаю, основну ідею пісні тут довго тлумачити не треба, адже у самій роботі все лежить на поверхні», – коментують «Брудні».

Учасники бенду також розповіли, що навесні оприлюднять значно більшу порцію подібних риторично-музичних роздумів у вигляді дебютного студійного лонг-плею, дочекайтеся.

Також додамо, що новинка вже доступна не тільки для прослуховування у мережі, а і для купівлі за допомогою сервісів iTunes/Google Play.

Українська музика: Брудні – Марина

iTunes
Google Play

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *