Брудні – Чому Брудні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брудні – Чому Брудні (EP)

«Приїхали якісь «Брудні», а чого вони брудні?» – саме на це питання пропонуємо віднайти відповідь у сьогоднішньому ранково-експерементальному релізі.

Представники молодої дуетної формації «Брудні», Данило (бас-гітара) і Наталя (ударні), продовжують доводити загалу своє твердження про те, що справжню бунтарську рок-музику можна створювати і без скреготу живих електрогітар та широкої лінії інструментарію. Наразі музиканти підготували для меломанів добірку з чотирьох своїх нових авторських композицій, поєднаних єдиною назвою – «Чому Брудні», із відчутним «сирим» гранжевим саундом та елементами гаражного року. До свіжого ЕР-релізу потрапили пісні «Лишилася одна», «Стало рідним місто Львів», «Сонце зайде» та однойменний із назвою міньйону трек «Чому брудні?», на який, до речі, було також відзнято офіційне відео, але про нього ми розповімо вам трохи згодом.

За словами музикантів гурту «Брудні», нещодавно вони почали готувати матеріал для свого дебютного повноцінного альбому, але ще до його прем’єри вирішили поділитися невеличкою частинкою платівки із слухачами.

«Нас абсолютно не влаштовує якість української та світової рок-ікебани, яка існує сьогодні. Ми хочемо додати свою «брудну» квітку у те, що відбувається і подивитись на фідбек. Бо нам дійсно є шо показати», –коментують для «Нотаток» свою новинку «Брудні».

Додамо, що сьогоднішню прем’єру від учасників столичної формації можна вільно скачати на їхньому офіційному сайті, або підтримати гурт та придбати реліз за допомогою наведених нижче офіційних посилань.

Українська музика: Брудні – Чому Брудні

Завантажити
iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *