Брудні – Чому Брудні? (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Брудні – Чому Брудні? (Кліп)

На додачу до свіжого міні-альбому «Чому Брудні», учасники столичного дуету «Брудні» вирішили презентувати офіційний відеоряд до титульного однойменного треку релізу. За словами музикантів, насправді їм дуже пощастило, що навколо них присутня ціла команда людей, яка хоч і не стоїть з Данилом і Наталею на сцені, але також являється вагомою частиною гурту. Зокрема, одним з представників цієї команди є режисер нового кліпу Тарас Голубков.

«Чому вирішили зняти відео саме на цю пісню? Можливо тому, що вона коротка і на неї якраз вистачало бюджету. А якщо серйозно, то хотілося зробити наголос саме на цій композиції. А от чого наголос на ній – тут вже треба слухати і дивитись відео, у них все сказано. Зйомки проходили у Києві. Нам дуже подобаються буденні місця: спорт-зал, набережна, стіни з малюнками, мости. Якщо автору є що сказати, то насправді потрібно дуже мало», – розповіли «Нотаткам» «Брудні».

Варто зауважити, що протягом усього останнього року гурт чимало виступав, приймав участь у таких знаних фестивалях як «Тарас Бульба», «Файне місто», Lviv Acoustic Fest, а також переміг на музичному Koza-батлі у Тернополі, де зібралися найперспективніші молоді команди з усієї країни. Слідкуйте за наступними новинами від експериментальної команди у Facebook та Instagram.

Українська музика: Брудні – Чому Брудні?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *