BRSFSKY – Мамо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

BRSFSKY – Мамо (Кліп)

Український співак Денис Борисовський (він же BRSFSKY) презентував надзвичайно особисту роботу під назвою «Мамо». Вона покликана розкрити всю глибину особливих стосунків між мамою із сином. Композиція народилася коли виконавець шукав розчинення у стосунках із коханою дівчиною, але зрозумів, що таке можливо лише у стосунках із мамою.

Пісню «Мамо» написано у двох версіях, при цьому кожна з них різниться своїми особливими музичними відтінками. Одразу після написання тексту, Денис підібрав потрібні акорди та музичну гармонію, яка за його словами, по настрою повертає у щасливі миттєвості дитинства.

«Раніше я ніколи не прагнув створити композицію про маму, адже таких пісень вже і так існує достатньо багато. Втім, одного дня, мені все-таки захотілося зробити присвяту рідній людині і приурочити цю пісню до Дня Народження моєї мами. Написавши цю композицію, я зробив для себе висновок, що любов до мами – це і є любов’ю до всього оточуючого світу, – і це усвідомлення дало мені відчуття певної свободи», – ділиться виконавець.

Режисером відео «Мамо» традиційно став Артем Шарапов. Для деяких особливих сцен відео було залучено каскадерів. Знімальний процес відбувався в Одесі та Дніпрі. Для зйомок було використано цікаві локації, серед яких Палац графа Толстого в Одесі, та органний зал однієї із церков Дніпра.

Нагадаємо, що нещодавно артист презентував сингл «Мій Сон» про параноїдальне кохання, яке в кожного буває різним.

BRSFSKY – Мамо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *