BROSKO & Alyona (ON I ONA) – Мрія
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

BROSKO & Alyona (ON I ONA) – Мрія (Сингл)

Не встигли стихнути розмови навколо дебютного релізу молодого бойз-дуету Brosko, як гурт знов поспішає порадувати українського слухача новим синглом під назвою «Мрія».

Цього разу не без експериментів – неоновий сінтвейв нічного міста змінився на легкий, яскравий і позитивний сінтпоп сонячного серпневого літа та теплого моря, а до запису трека Brosko запросили прекрасну Альону з гурту ON I ONA. І що тут казати, цей колабораційний дует, тобто тріо, вийшло дуже цікавим. Як говорять слова самої пісні: «вони кращі разом».

Alyona: «Я взагалі вважаю що колаборації це дуже здорово і що артисти повинні це робити регулярно. Тому що по-перше це можливість пірнути в новий жанр і спробувати себе в ньому, як у моїй ситуації наприклад. Для мене це однозначно зміна настрою – адже моя музика, музика On I Ona, це в основному вдумлива deep лірика, а тут ми з Brosko записали трек, який несе відверті, яскраві сонячні веселощі і абсолютний позитив. Пісня «Мрія» мені схожа на Soundtrack якомусь мультфільму з абсолютно щасливим кінцем або на фінальну пісню дитячого фестивалю) Пісня – мрія. А без мрії – нікуди! Друзі, ніколи не переставайте мріяти! Тому що мрії стають реальністю і призводять нас до наших великих цілей!».

Сингл «Мрія» як ніщо інше заряджає на гарний настрій і змушує підспівувати у приспіві начебто ти його слухаєш у десяте. В треку наче упізнаються відсилання до творчості Katy Perry, Taylor Swift, Maroon 5, і тільки згодом приходить розуміння, що це є українська квінтесенція усього гарного зі світової поп-музики.

Мрій, люби та роби все, чого колись бажав – закликує Brosko та Alyona в своєму яскравому та сонячному серпневому синглі. І завжди пам’ятай: треба тільки прислухатись та придивитись, щоб зрозуміти, що поруч з тобою завжди твоя головна мрія – любов.

BROSKO & Alyona (ON I ONA) – Мрія
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *