Брокенський Привид – Део Ланос
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брокенський Привид – Део Ланос (Сингл)

І хоча жоден з учасників молодого гурту із дивною назвою «Брокенський Привид» ніколи не мав Део Ланоса, саме цьому легендарному автомобілю вони вирішили присвятити свою нову авторську пісню. Дана композиція була написана ще роки зо півтора тому, і от, нарешті, у хлопців дійшли руки записати її студійно.

В основу авто-музичної новинки «Део Ланос» покладена цілком реальна життєва історія однієї знайомої їм людини, але кого саме, музиканти не зізнаються. «Трапляється так, що закохані люди опиняються в ситуації, коли їх відносини неочікувано заходять у своєрідний глухий кут, і попри почуття один до одного, їм доводиться таки розірвати стосунки. Цьому треку вже рік-півтора, але записали його тільки тепер, бо матеріалу багато і якось до нього все руки не доходили. Але наразі пісня вже доступна для вільного ознайомлення, тому виходьте без дзвінка», – жартують учасники «Брокенського Привида».

У найближчих планах команди значиться завершення напрацювання концертної програми: зовсім скоро гурт має намір дати декілька концертів у закладах Києва. До речі, всім тим, хто приїде на майбутні виступи на Део Ланосі, хлопці цілком можливо придумають знижки на вхід та інші приємні сюрпризи, тому слідкуйте за анонсами та дорогою.

Українська музика: Брокенський Привид – Део Ланос

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *