Bright Adore - Осінь
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Bright Adore – Осінь (Сингл)

Гурт Bright Adore, до якого наразі входять гітарист Дмитро Кравченко та вокалістка Ольга Алєксєєнко, презентував свіжу композицію під назвою «Осінь», запросивши меломанів у музичну мандрівку до світу осінньої чарівності.

За словами авторів, їхня «Осінь» є яскравою, динамічною та енергійною піснею, яку вирізняє з-поміж інших різнобарв’я теплих кольорів. У ній присутній особливий романтизм, що спонукає літати, торкатися дощових краплин, відпускати думки й наповнюватися оновленими емоційними барвами.

У пісні оспівано проміжний період між спекотними літніми миттєвостями та холодними зимовими днями, період, під час якого природа видозмінюється разом із нами. «Ми прагнули, щоб слухач почув цю магію в нашій музиці та відчув себе частинкою осіннього чаклунства», – каже Дмитро.

Bright Adore - Осінь

У свою чергу фронтвумен Ольга розповіла: «Осінь дійсно є казковою та романтичною порою, коли ми стаємо чутливішими до всіх життєвих змін. Ця пора є мінливою – тут чергується тепло, дощ, вітер і безхмарні дні… Вона може бути сумною, домашньою або ж грайливою».

Цікаво, що початково пісня «Осінь» мала бути значно повільнішою, але під час студійної роботи було випадково пришвидшено темп, і виконавці вирішили, що це – доля. Адже випадковість ніколи не завадить творчій роботі, інколи композиція може сама себе коригувати та змінювати.

Пісня «Осінь» доступна для прослуховування на всіх основних музичних платформах.

Bright Adore – Осінь
Музичні платформи | Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *