Bright Adore - Нова Мрія
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Bright Adore – Нова Мрія (Сингл)

Гурт Bright Adore презентує свіжий сингл «Нова Мрія».

Музичний дует Bright Adore втілює у собі тандем, де гітарист, композитор та продюсер Дмитро Кравченко об’єднав свої таланти з чарівною вокалісткою та авторкою текстів пісень, Ольгою Алєксєєнко.

На початку 2024 року Bright Adore з радістю представляє вам свій сингл «Нова Мрія», який стане незабутнім саундтреком вашого гарного настрою.

Саунд Bright Adore характеризується яскравістю та мажорними мелодіями. А пісня «Нова Мрія» натхнена піснями гурту ABBA та стилем диско 80-х, що віддзеркалюється у звучанні пісні.

«Нова Мрія» втілює в собі побажання, які наповнені теплом, радістю та надією. Основна ідея пісні полягає в тому, щоб вдихнути в людей віру у те, що всі їхні мрії можуть здійснитися. Навіть у разі непередбачуваних обставин існує потужна мотивація: кожна мрія стає реальністю.

Bright Adore - Нова Мрія

Процес створення пісні розпочався з того, що Дмитро сів за свій білий рояль та написав інтро, партії куплетів та акорди до пісні. Оля написала текст та вокальну мелодію.

«Ця пісня виникла, коли я, заглянувши у вікно, відчула всі ті емоції, які потім перетворилися у слова та мелодію. У той момент, роздивляючись навколо, я згадала, що бажаю в новому році, про що мрію», – розповіла Оля Алєксєєнко.

«Творчий процес над піснею тривав майже місяць, щоб зробити звучання таким, яким ми хотіли. Аранжування зробив Владислав Баранський, з яким я працюю не перший рік. Запрошую всіх послухати пісню «Нова Мрія» та поділитися радістю святкового моменту», – поділився Дмитро Кравченко.

«Нехай цей рік буде наповнений радістю, вдачею та новими можливостями! Нехай він принесе вам неймовірні миті щастя, тепло в душі і багато вражень, а найголовніше – мир та нашу перемогу!» – з найкращими побажаннями від учасників гурту Bright Adore.

Пісня «Нова Мрія» вже готова вкрити вас святковим настроєм та затишком цього новорічного сезону на всіх музичних майданчиках за вказаним нижче посиланням.

Bright Adore – Нова Мрія
Музичні платформи | Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *