Bria Blessing – Дякую
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Bria Blessing – Дякую (Кліп)

У прохолодну зимну погоду пропонуємо вам трохи зігрітися за допомогою нового теплого кліпу від Брії Блессінг під назвою «Дякую», основним лейтмотивом якого стало саме почуття вдячності. Режисером та оператором ролику виступив В’ячеслав Якобчук зі столичної студії Stage Stock Production, а у роботі йому допомагав другий оператор Андрій Шевчук. Прем’єра душевного відео відбулася на сторінці виконавиці у YouTube вчора, 22 січня 2018 року.

«Вдячність – це саме те, що робить нас дійсно щасливими. Я дуже хочу сказати слова вдячності кожному, хто був, є та завжди буде зі мною поруч», – каже Брія.

Слова та музика пісні «Дякую» належить самій Брії Блессінг – американці, батьки якої переїхали до України наприкінці 1992 року. З самого початку цей переїзд не розглядався родиною у якості тривалого, але життя спочатку у Луганську, а потім у Львові внесло свої корективи у сім’ю християнських місіонерів. У своїх інтерв’ю дівчина зазначала, що справжньою людиною та громадянином вважає того, хто усвідомлює приказку «добре там, де нас нема», та намагається змінити життя на краще саме тут і тепер. За словами співачки, саму себе вона щиро відчуває справжньою українкою. Додамо, що широкий загал меломанів дізнався про Брію після її участі у проекті «Голос Країни: Перезавантаження», де вона потрапила до команди, напевно, самого відомого українського музиканта – Святослава Вакарчука.

Українська музика: Bria Blessing – Дякую

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *