Брем Стокер – Жизнь Боль
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Брем Стокер – Жизнь Боль (Кліп)

Та що ви знаєте про життя? Про життя сьогоденне, молодіжне та не надто активне, в якому планка настрою пропорційно резонує із кількістю лайків та підписників у соціальних мережах, а вдалість навчального тижня прямопропорційна з кількістю вжитого після уроків спиртного… Дійсно, жизнь – боль, як то кажуть.

Перейнявшись нагальними проблемами підростаючого покоління, рівненський панк-рок гурт «Брем Стокер» оприлюднив у мережі новий офіційний кліп на пісню «Жизнь Боль» зі свого акустичного альбому. Нагадаємо, що перша частина акустики від «БС» побачила світ близько півроку тому, а не так давно колектив оголосив про відхід у безстрокову творчу відпуску, яка, на радість багатьом, перервалася на початку 2016 року.

Повертаючись до самого ролику варто зазначити, що його режисером виступив Василь Черенков, оператором став Дмитро Максимчук, а головну роль виконала зовсім юна співачка Саша Хімейчук, продюсером якої, до речі, є лідер «Брем Стокер» Олексій Казанцев.

Ну і раз вже на те пішло, робіть у соціальних мережах репост цього запису – а раптом дійсно шостий чи може навіть сьомий iPhone виграєте, про що і заспівав для вас «Брем Стокер» у своїй новій пісні «Жизнь Боль».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *