Брем Стокер – Селфі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брем Стокер – Селфі (Перша частина альбому)

Сьогодні, 6 липня 2015 року, світ побачила перша частина нового акустичного альбому рівненських панк-рокерів з гурту «Брем Стокер», названа тотожно до титульного треку «Селфі», який вже встиг розлетітися всесвітньою мережею. Окрім цієї композиції, презентованої музикантами трохи раніше, у новому альбомі ви знайдете ще одну знайому раніше пісню під назвою «Антихрист», що увійшла в попередню повноформатну платівку «Бойовик». Нагадаємо, що альбом «Бойовик» було презентовано на початку 2015 року і він став десятим повноформатним релізом у дискографії гурту, не враховуючи сольний альбом лідера «БС» Олексія Казанцева «Сало» та концертник Live In Bingo.

«На сьогоднішній день Україна для панк-рокера виглядає суцільним болотом: ніякої музичної самореалізації, весь ефір зайнятий попсою та російськомовним шлаком. Наш гурт на певному етапі навіть був на межі завершення існування, адже війна та важкі соціальні навантаження – це неабияке випробування для будь-кого. Але «Брем Стокер» вистояв і наша агресивна енергетика вилилася в альбом «Бойвик». Проте останнім часом ми переважно граємо акустику і тому відразу після виходу «Бойовика» було прийнято рішення записати нову платівку «Селфі» в акустиці, розділивши її на дві частини для підігріву зацікавлення публіки. Перша частина є ностальгуючою та трошки стьобною водночас, а в другій будуть зібрані лише нові пісні, які ще ніхто не чув. Реліз другої частини заплановано на осінь», – розповів «Нотаткам» вокаліст «БС» Олексій Казанцев.

Варто додати, що вже зовсім скоро на прихильників гурту «Брем Стокер» очікує одразу два сюрпризи – два окремі нові сингли, та, можливо, відеокліп до одного з них. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *