Брем Стокер - Бойовик (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брем Стокер – Бойовик (Альбом)

Друзі, от ми й дісталися до релізів, які стали доступні українському слухачу в новому 2015 році. І перший такий музичний доробок – новий студійний альбом відомого рівненського панк-рок гурту «Брем Стокер» із гучною назвою «Бойовик». Одразу ж зазначимо, що платівка вийшла потужною, правдивою та з відчутним соціальним присмаком, одним словом – у кращих традиціях «БС».

Новий альбом гурту фактично вмістив у себе дев’ять нових композицій колективу і таку саму кількість бонус треків – кавер-версій пісень «Брем Стокер» у виконанні інших українських музикантів, серед яких Механічний Апельсин, фронтмен «Фіолету» Колос, The Crabs, Redek, Patrick Jane, РОвнА, Алєся Давидова, Палестина та Небраска.

«Гурт «Брем Стокер» присвячує вихід свого альбому простій та звичайній людині. Маніпуляції політиків, реклама та новини, різні постулати та канони затуляють всім нам очі, щоб ми бачили тільки те, що потрібно системі. Але ми – прості люди, зі звичайними людськими цінностями. Звісно, махінатори та маніпулятори будуть і надалі нам нав’язувати своє. Тому включаємо розум і живемо в першу чергу своїми відчуттями, тим, що сприймають наші серця, навіть якщо це не відповідає цінностям зомбованого суспільства!» – значиться в анотації до альбому.

Альбом «Бойовик» почали записувати ще під час Майданівських подій, а повністю завершили роботу на студії Індюк рекордз вже навесні. Звісно ж, у такі часи було зовсім не до пісень та презентацій, тож нову платівку гурту «Брем Стокер» було вирішено відкласти до більш доречного часу. І хоча наразі східні терени нашої країни погрузли у військових діях, музиканти вирішили зробити своїм шанувальникам приємний подарунок до новорічних свят у вигляді оприлюднення вищезазначеного альбому. «Тримати його далі немє сенсу. Це новорічний подарунок від «Брем Стокер». І бажаємо всім українцям, а в 2014 році всі наші національні складові дійсно стали єдиним народом, хай кожен з нас працює на себе. Живе для себе і прикрашає свою частку світу. Забувайте про політиків, адже робота на них – це смерть. Працюйте на себе і свою родину. І хай нам заздрить весь світ!» – написали учасники гурту.

Наразі всі бажаючі можуть вільно завантажити в Інтернеті «Бойовик» від гурту «Брем Стокер», але також у вас є можливість придбати собі фізичний компакт за наступним посиланням, підтримавши музикантів.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *