Брати Станіслава – Воля
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Брати Станіслава – Воля (Кліп)

До вашої уваги дебютний кліп молодого івано-франківського гурту «Брати Станіслава» під назвою «Воля», в якому музиканти прагнули відобразити найяскравіші епізоди української національно-визвольної боротьби, що мала місце чи не на кожному прошарку історії нашої держави. Режисером нового ролика виступив Олександр Балтушев, а сценарій до нього написала відома київська сценаристка Марися Никитюк.

За словами учасників гурту «Брати Станіслава», їхній кліп розповідає про історію українського народу та, зокрема, його драматичну боротьбу за державність на Прикарпатті. «Більша частина зйомок відбувалася у Пнівського замку, що поблизу Надвірної, та тривали чотири дні. Найважчою для зйомок виявилась реконструкція Майдану – для того, щоб зняти цю сцену, ми знайшли закинуту військову частину та відтворили там барикади, палили шини», – розповів режисер.

Також він зазначив, що Пнівський замок було обрано для зйомок кліпу «Воля» не випадково, адже його далеко не ідеальний стан та частково зруйновані стіни додали відео ще більшого символізму. Та й дійсно, кожен раз українцям доводилось відбудовувати свою Батьківщину з руїн, плекаючи та зцілюючи її своєю любов’ю та патріотизмом.

Теґи: Брати Станіслава, Воля

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *