Брати Станіслава – Супергерої
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Станіслава – Супергерої (Сингл)

Прем’єра на «Нотатках»! Де ще, як не в новій українській музиці, оспівувати новітніх українських супергероїв? Саме таким питанням задалися музиканти рок-гурту «Брати Станіслава» та чимдуж взялися до своєї улюбленої музичної справи. І от, після тривалої студійної роботи, світ побачив новий сингл «Супергерої», з яким ми, власне, і пропонуємо вам сьогодні познайомитись поближче.

На думку автора пісні, Володимира Гупала, наслідуючи надзвичайно багатий героїчними постатями український епос, теперішній час відкрив усьому світу мужність, стійкість, безстрашність та справжній героїзм простих українських людей. «Коли звичайний вчитель чи комбайнер, не вагаючись, йде на захист свого дому, сім’ї та рідної землі, можливо саме у цю хвилину на східному фронті народжується новий козак Голота чи Сава Чалий. На противагу Марвелівським супергероям, українські супергерої сильні в першу чергу не міццю м’язів, а нескореним духом. Тож головною ідеєю пісні є спроба показати, що нескорений дух, закладений нашими предками, живе у генах нашого народу й по сьогодні», – пояснив читачам «Нотаток» Володимир.

Оскільки все літо гурт буде активно приймати участь у різноманітних музичних фестивалях, запис наступного синглу брати запланували на осінньо-зимовий період. Задля найближчого студійного втілення, станом на сьогодні, у команди є три основні претенденти, тому для максимально доцільного вибору, «Брати Станіслава» презентують усі три новинки на згаданих фестивалях, а вже спираючись на думку та реакцію публіки, пізніше зроблять свій остаточний вибір.

Українська музика: Брати Станіслава – Супергерої

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анна says:

    Ви великі молодчинки, дякую вам за вашу творчість)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *