Брати Станіслава – Місько
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Брати Станіслава – Місько (Відео)

Франківський гурт «Брати Станіслава» показав у своєму новому анімаційному відео під назвою «Місько» магічну просвітницьку дію «патріотичного ляща». Звісно, що мова тут піде не про якусь міфічну рибу-націоналіста, а про мотивуючі властивості добрячого копняка, що здатен змусити людину замислитись про свої вчинки та загальне сприйняття оточуючого світу. Аранжуванням пісні займався екс-гітарист гурту «Гринжоли» Роман Костюк, а саму ідею кліпу втілив у життя юний художник з Івано-Франківщини Олександр Романюк.

«У новому саркастичному відео «Місько» змальовується історія такого собі громадянина України, який під впливом «совєцького» виховання та проросійської пропаганди став адептом «русського міра». Проте у фіналі, завдяки просвітницькій роботі та нічогенькому «патріотичному лящу», пелена та одурманення трансформується у свідоме сприйняття свого походження і коріння. Адже в нашій державі насправді існує великий прошарок людей, зазвичай старшого віку, які живуть своїм «совковим» минулим. І тільки колосальна праця українських патріотів, вкупі з реальними бойовими діями на сході України проти московитів, відкривають очі хоча б частині «зомбованих», – розповів «Нотаткам» один з фронтменів формації «Брати Станіслава» Володимир Гупал.

Щодо самої пісні «Місько», то вона має увійти до першого повноформатного альбому «Братів Станіслава», робота над яким наразі знаходиться в самому розпалі та проходить на місцевій студії Roma Records. Реліз свого дебютного лонг-плею музиканти запланували вже цьогорічну осінь, тож слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *