Брати Станіслава – ЛюдиЛяльки
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Станіслава – ЛюдиЛяльки (Сингл)

Молодий рок-гурт «Брати Станіслава» з Івано-Франківщини також розпочав 2017 рік з релізу нової студійної композиції – музиканти оприлюднили у мережі свіжий сингл «ЛюдиЛяльки» та офіційне lyric video до нього. Автор тексту і музики новинки – Володимир Гупал, фінальне аранжування композиції музиканти створювали спільними творчими зусиллями, а за студійну роботу над треком хлопці висловлюють щиру вдячність Роману Костюку (студія звукозапису RomaRecords).

Як ви вже могли зрозуміти, виходячи з назви пісні «ЛюдиЛяльки», її виконано у соціально-філософському напрямку, із закликом до людей хоча б на мить зазирнути всередину себе, усвідомити власне Я, та нарешті побачити цілий яскравий всесвіт. «Оточуючу нас реальність наповнюють різні фобії, залежності, манії та ілюзії, а чи не кожну думку задиктовує прихований від поглядів ляльковод. Сподіваємось, наша пісня стане своєрідним мотиватором для людей оговтатись, скинути імпровізовані маски та жити повним життям!» – зазначають учасники гурту «Брати Станіслава».

Разом з тим, як розповіли «Нотаткам» музиканти, вони без перепочинку розпочали роботу над наступником композиції «ЛюдиЛяльки» – треком «Супер-герої», у якому йдеться про українських легендарних особистостей, символів героїзму у сьогоденні. Не пропустіть наступної прем’єри та слідкуйте за анонсами від гурту у соціальних мережах!

Брати Станіслава – ЛюдиЛяльки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *