Брати Станіслава – Холодний Яр
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Станіслава – Холодний Яр (Сингл)

Образ Холодного Яру, як осередку повстанського руху українців проти окупантів, своєю героїчною боротьбою мотивував до творчої діяльності вже не одного режисера, письменника та музиканта. І ще одним красномовним доказом цьому стала сьогоднішня новинка від гурту «Брати Станіслава», яку учасники колективу присвячують пам`яті всіх полеглих героїв.

Запис нового синглу франківського гурту проходив у Києві, на студії Na Hati Records (Alex Kramer).

«Ідея створення пісні «Холодний Яр» народилася з речівки холодноярських повстанців: «З-під зеленого дуба, по червоним кашкетам – вогінь, вогінь, вогінь!». До того ж , цю речівку ми традиційно використовуємо як енергетичний заряд перед виходом на сцену.
Головним посилом пісні є збереження пам’яті про тих, хто боровся проти московитських окупантів за часів наших предків. Роки ідуть, змінюються покоління, а ворог один і той же», – коментують хлопці з гурту «Брати Станіслава».

До слова, на живих виступах «Брати Станіслава» мотивують себе не тільки згаданою речівкою, а й відповідним дописом на екранах за спинами: «Уявіть собі місцину, вкриту густим-густим туманом… Дерева-привиди, зодягнуті чорними голодними круками… Змерзла, холодна земля, що стала останнім прихистком для тих, хто повертається тільки у снах». Саме ці кілька рядків мають стати основою сюжетної лінії майбутнього кліпу колективу до нової пісні «Холодний Яр», тому не проґавте скору прем’єру!

Брати Станіслава – Холодний Яр

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. AFA says:

    Фашики какие-то?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *