Брати Станіслава – Дай жити
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Станіслава – Дай жити (Сингл)

Івано-франківський рок-гурт «Брати Станіслава» презентував свою нову студійну композицію «Дай жити», яка покликана закликати слухачів жити повноцінним життям у гармонії з природою та самими собою. Адже абсолютно кожен день навколо нас кружляють тисячі важливих і не дуже справ, різних щоденних звичок, тощо, які невпинно змушують людей забувати, як це, жити для самих себе та отримувати насолоду від життя. За словами музикантів, це історія про реальний стан речей, про те, що не варто плисти за течією, а треба прожити життя гідно.

«Пісня «Дай жити» написана весною 2018 року. Під час короткотривалих поїздок у Київ, спостерігаючи величезну кількість заклопотаних, стурбованих людей навколо себе, автор пісні Володимир Гупал вирішив написати мотиваційний текст із закликом хоч іноді відволікатись від турбот буденності, озирнутися довкола і побачити світ очима дитини: безтурботним, яскравим та цікавим», – кажуть учасники гурту «Брати Станіслава».

Сингл «Дай жити» було записано на студії FDR Ярославом Вільчиком та вперше презентовано на нещодавньому концерті гурту «Брати Станіслава» у київському Докер Пабі, присвяченому саме випуску цієї пісні. Додамо, що наразі колектив гурту «Брати Станіслава» готується до запису дебютного міні-альбому.

Брати Станіслава – Дай жити

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Гарно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *