Брати Гадюкіни – Сміх і гріх
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Гадюкіни – Сміх і гріх (Сингл)

Культові «Брати Гадюкіни» почали роботу над другим за ліком студійним альбомом своєї дискографії після нещодавнього повернення на велику музичну сцену. Загалом цей диск стане шостим студійним лонг-плеєм у творчому доробку львів’ян, якщо, звісно, не враховувати три live-альбоми, триб`юти та інше. Майбутня платівка матиме назву «Сміх і Гріх», так само як і її титульний трек, який музиканти оприлюднили в Інтернеті у якості окремого синглу, та з яким ми наразі пропонуємо вам ознайомитись.

«Вітер віє з полонини, смереки хитає. А «Гадюкіни» у схроні нову пісню мають! Нарешті ми пропонуємо на розсуд широкого слухацького загалу наш новий трек «Сміх і Гріх», який називається так само, як і майбутній диск. Цю назву вигадав наш барабанщик Михайло Лундін. Як на мене – це така собі швидка пісня без усіляких там глобальних претензій та замахів. Ну а далі, наші любі слухачі, слово вже за вами. Слухайте, смійтесь і грішіть – тіко обережно», – зазначив співак та композитор Ігор Мельничук.

Наразі легендарні «Брати Гадюкіни» засіли на своїй власній студії звукозапису «Гадюкіни Records» для того, щоб встигнути вже восени 2016 року порадувати прихильників новим вищезгаданим 12-трековим альбомом «Сміх і Гріх». Слідкуйте за новинами від «Гадів» на сторінках офіційних соціальних мереж.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *