Брати Гадюкіни – Йде Нині Война
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Гадюкіни – Йде Нині Война (Сингл)

Під час роботи над своєю новою піснею «Йде Нині Война», легендарні «Брати Гадюкіни» поставили собі за мету поширити серед слухачів власні ідею миру та пацифізму, водночас нагадавши всім нам, що забувати про події на сході просто неприпустимо.

Учасники гурту зазначили, що їхня професія і громадянська позиція просто таки зобов’язують підіймати цю тему. «Так, звісно, нам би дуже хотілося писати композиції виключно про любов та позитив, але сьогодні на наші землі прийшла війна і на часі зовсім інше. Кожен з нас вірить, що з рештою все буде добре, але сьогодні ми представляємо вашій увазі пісню, назва якої, на жаль, вже встигла стати для українців звичним явищем – «Йде Нині Война», – розповідають «Гади».

Саме новому синглу «Йде Нині Война» випало стати першою ластівкою з майбутнього повноформатного альбому гурту, який стане шостим студійним лонг-плеєм у дискографії «Братів» та другим диском після їхнього минулорічного «переродження». Наразі музиканти вже більше ніж півроку працюють на власній студії «Гадюкіни Records» над майбутнім диском, але збираються скоро ненадовго відволіктися від цієї важливої справи заради не менш важливого великого сольного концерту у Києві.

Отже 16 грудня 2015 року, «Брати Гадюкіни» збирають всіх своїх друзів та поціновувачів на великому сольному концерті у столичному клубі Atlas, який так само як і новий трек, носитиме назву «Йде Нині Война».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *