Брати Гадюкіни – Історія однієї Курви
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Брати Гадюкіни – Історія однієї Курви (Кліп)

Легендарні «Брати Гадюкіни» приготували для поціновувачів своєї творчості приємний сюрприз – новий мультиплікаційний відеокліп під назвою «Історія однієї Курви». У своєму новому надактуальному для України відео, «Гади» закликають всіх глядачів думати своєю головою, особливо коли ті ставлять позначки у бюлетені для голосування. Режисером-аніматором правдивого відео виступив Борис Денисевич зі студії «Moka animation».

«Треба думати кого обирати. Хоча б для того, щоб завтра нам всім не довелося знову виходити на Майдани, та люди більше ніколи не були змушені кидати пляшки із горючою сумішшю. Ми маємо вчитися на власних помилках – ні за яких обставин більше не можна допустити, щоб люди ставали під кулі», – зазначили музиканти.

«Я би говорив про «Курву» з посмішкою. Історія проста – треба йти голосувати і думати, кого ти обираєш. Треба пам’ятати історію кожного персонажа, який скакав по всіх партіях та блоках, а тепер знову лізе до влади. Створюючи «Історію однієї Курви» зверхідеї чи зверхзадачі ми собі не ставили. Історія ходить по колу, а ми за нею, тому в політиці багато людей, яким вже давно час на смітник», – розповів бас-гітарист «Братів Гадюкіних» Ігор Мельничук.

Додамо, що пісня «Історія однієї Курви» створена у нетиповій для «Братів Гадюкіних» стилістиці мюзікла й увійде до рок-опери «Башти Вавілону», роботу над якою музиканти розпочали цієї осені.

Теґи: Брати Гадюкіни, Історія однієї Курви

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *