Брати Гадюкіни – Крав
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Гадюкіни – Крав (Сингл)

Культові «Брати Гадюкіни» оприлюднили у мережі свою нову композицію із промовистою назвою «Крав», в основі якої лежить ще радянська мудрість «Не наїб*ш – не проживеш». На жаль, в Україні ця приказка також не втрачає своєї актуальності, ба більше, стає справжнім життєвим гаслом для головних дійових осіб передвиборчих політичних перегонів.

За словами музикантів, ця робота висміює особливості поведінки не тільки вітчизняних можновладців, але і деяких поза-політичних українців, які до заповіді «Не кради» після коми дописують «але ж треба якось крутитись». Учасники легендарного колективу дивуються, як політики та інші впливові особи дивовижним чином уникають покарання навіть після того, як попалися на гарячому. «Ловлять с*ку, але потім відпускають. Та який інвестор сюди прийде?» – обурюється бас-гітарист\вокаліст «Гадів» Ігор Мельничук.

Він також зазначив, що пісня «Крав» – це музична «смачна дуля» усім крадіям при владі. І хоча у самого гурту красти немає чого, його учасникам дуже «абідно за дєржаву».

Додамо, що наразі «Брати Гадюкіни» активно концертують та готуються до прем’єри свого наступного, шостого за ліком студійного альбому під назвою «Сміх і гріх», куди увійде і пісня «Крав».

Брати Гадюкіни – Крав

Гадюкіни у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *