Брати Гадюкіни – Хто ти?
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Гадюкіни – Хто ти? (Сингл)

Нова пісня «Хто ти?» від легендарних «Братів Гадюкіних» – це іронічна розповідь про зустрічі з минулим, створена за мотивами трійки відомих робіт команди – «Жовті Стрічки», «Роксоляна» і «Соломія». Робота над синглом проходила на студії звукозапису «211» під керівництвом звукорежисера Віталія Телезина.

Цікаво, що у записі композиції також брав участь струнний колектив симфонічного орекстру під назвою BREVIS, а декілька рядків її тексту були позичені з твору Івана Франка. У свіжому синглі «Хто ти?» було вирішено спробувати показати збірний образ жінок, яких ви вже раніше зустрічали у творчості «Гадів».

«Ідея з’явилася ще десь у 2015 році. Потім вона відкладалась, продовжувалася, потім часу то не було, то емоцій не було, потім ще чогось… Розумієте, все життя наше є стьобом, але водночас і серйозною річчю. Так що кожен у цій пісні бачить свою історію, і хай бачить, хай слухає, хай продовжує її», – коментує Павло Крахмальов.

За словами Павла, нехай запитання про те, чи є реальною людиною ця загадкова героїня, все ж таки, залишиться без відповіді. Адже, наприклад, коли повз нього проходить красива жінка, вищезгадану пісню він щоразу присвячує саме їй.

«Хто ти?» увійде до наступної повноформатної платівки «Сміх і гріх», реліз якої заплановано на другу декаду осені 2019 року.

Брати Гадюкіни – Хто ти?
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *