Брати Гадюкіни – Сивина в бороду
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Гадюкіни – Сивина в бороду (Сингл)

«Еротичні фантазії з витримкою», – саме так називають свою нову пісню «Сивина в бороду» учасники культового рок-н-рольного гурту «Брати Гадюкіни». «Бо галімий прикол – клеїть малолєток» (с).

Головним ідеологом новинки виступив бас-гітарист / вокаліст колективу Ігор Мельничук. За словами Ігора, якому у жовтні виповнилося 53 роки, співати зі сцени про те, як він «поклеїв малолєтку» (відома пісня «117 стаття», – прим.), вже трохи, так би мовити, дискомфортно, тому у нього та інших музикантів і народилася ідея такої растаманської саги про статевий зв’язок різних поколінь.

Музиканти розповіли, що як і більшість їхніх композицій, трек «Сивина в бороду» початково народився у форматі важкого року, а вже потім трансформувався у варіацію на тему reggae. За словами «Гадів», вони ніколи не задумуються над тим, який саме напрямок музики сьогодні модний, а просто міксують елементи різних стилів у свій музичний компот і «людям він, здається, подобається».

Зауважимо, що пісня «Сивина в бороду», разом із декількома раніше оприлюдненими синглами, увійде до майбутнього альбому відомого колективу, що носитиме назву «Сміх і гріх». Робота над цим релізом триває вже понад три роки.

Брати Гадюкіни – Сивина в бороду
Гадюкіни у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *