Брати Гадюкіни – Сміх і гріх
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Брати Гадюкіни – Сміх і гріх (Альбом)

Після чималої кількості нових оприлюднених синглів, «Брати Гадюкіни», нарешті, дісталися моменту презентації платівки «Сміх і гріх» у повному обсязі. За словами музикантів, вона вийшла трішки легша за попередній альбом Made in Ukraine, «у ній більше йдеться про любов, про трохи дурнувате кохання, яке завжди було у піснях «Гадюкіних».

Виконавці порівнюють свій новий лонг-плей із подружжям, яке весь час проводить разом і пізніше народжує у гріху смішних (але розумних) дітей. Це подружжя має цікаве і різноманітне риття, як і самі «Гади». Водночас музиканти зазначають, що на всіх слухачів чекає життєвий альбом від дорослих мужчин.

«Ми звернулись до свого друга Віталія Телезина з прекрасної «Студії 211» і в результаті у нас вийшла така співпраця половину композицій альбому зводив Віталій, а іншу половину ми робили на власній студії. Процес роботи трохи затягнувся, адже ми не надто квапилися ми поставили перед собою завдання випустити альбом десь у 2019 році. Ми могли видати його ще рік тому, адже весь матеріал вже тоді було написано. Але були незадоволені, тому вже зараз точно можемо сказати наступний альбом буде Та й покажіть людину, яка на всі 100% задоволена своєю творчістю нема таких. На нашу думку, правильна творча людина має ставити перед собою певні недосяжні цілі і завжди йти до них, так їй завжди буде цікаво», розповіли про роботу над платівкою «Сміх і гріх» учасники гурту «Брати Гадюкіни».

Варто також додати, що концертна презентація платівки у Києві відбулася декілька днів тому, але наразі музиканти планують вирушити у міні-тур на її підтримку, тож слідкуйте за анонсами.

Брати Гадюкіни – Сміх і гріх
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *