BRAT – Йду за стаффом
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

BRAT – Йду за стаффом (Кліп)

«Every day, every night, я йду за стаффом!» – ось головний меседж треку «Йду за стаффом» від львівського хіп-хоп виконавця Brat, кліп до якого було оприлюдненого у день, коли на Ямайці народився Bob Marley. Режисером свіжого відео виступив Андрій Меренко, учасник тернопільської формації ZSUF, а головну жіночу роль музичного відео виконала Ляна Мицько. Нагадаємо, що сама пісня увійшла до дебютного повноформатника «V$TAVЛЯЄ», презентованого минулого року. Запис та зведення – Шпиталь Рекордс.

«Браття і сестри, вашій увазі пропонується прем`єра ролика до пісні «Йду за стаффом», над яким ми працювали трохи більше шести місяців. Але ми впевнені, що для всього є свої час і місце, тому ми щиро радіємо, що тепер, коли даний трек є дуже актуальним, ми маємо чудову нагоду показати вам наш маніфест (особливо це актуально у день народження Боба Марлі)», – розповів про новинку Brat, він же Григорій Семенчук.

Додамо, що трек «Йду за стаффом» у форматі mp3 можна придбати за символічну суму, скориставшись наведеними нижче посиланнями на медіа-крамниці контенту.

BRAT – Йду за стаффом
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *