BRAT – Томос
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

BRAT – Томос (EP)

Не тільки Петру Порошенку хайпувати на Томосі, – подумав галицький виконавець Григорій Семенчук, більш відомий як BRAT, та видав свій новий міні-альбом під назвою «Томос». Нагадаємо, що попередній лонг-плей реліз «V$TAVЛЯЄ» (2018), який став для BRATа дебютним, достатньо високо оцінили вітчизняні медіа, особливо крізь призму сьогоденного стану вітчизняного хіп-хопу. Ну а що стосується новинки, то «Брат-2» виглядає так само стильно, іронічно і доцільно, хоча, звісно, залишається достатньо нішевим музичним продуктом.

І хоча EP «Томос» містить всього три композиції («Томос», «Галичина», «Папі тяжело»), «прохідних» треків тут немає, завдяки чому реліз сприймається достатньо укомплектованим та підігріває цікавість до майбутніх робіт автора. Recorded, mixed, mastered at Шпиталь Рекордс (Тернопіль).

«Вриваємось в парадні і модні радіо», – пише у Facebook письменник, публіцист та, віднедавна, хіп-хоп виконавець Григорій Семенчук aka BRAT.

Варто зауважити, що згаданий міньйон наразі можна послухати онлайн, або придбати за дуже символічну ціну, скориставшись нищевказаними посиланнями. Що ж, тепер чекаємо на ще один «Томос-тур»?

BRAT – Томос
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *