BRAT – ФОП
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

BRAT – ФОП (Кліп)

«Тепер я ФОП, вид діяльності – хіп-хоп», – ділиться наболілим іронічний та провокативний хіп-хоп/фоп виконавець зі Львову на псевдо BRAT. До речі, справжнє ім’я засновника проекту досі не афішується, причому через те, що він начебто є учасником відомого українського гурту, а проводити паралелі між двома гранями своєї діяльності Брат не хотів би.

На запитання про те, чим живе і заробляє BRAT, він жартівливо відповідає, що все те вже було описано у тексті пісні «ФОП». І саме до цього треку було створено та днями оприлюднено перше офіційне відео формації. Відео створено Kyiv immersive storytelling studio production, монтаж – Ліза Сміт. У ролику використано матеріали, взяті з Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.

«Разом з Lizza Kostirkina ми зробили кліп для проекту BRAT на основі одного архіву. Було цікаво працювати над концептуалізацією відео для музики BRAT. Це будуть слухати найближчі роки, повірте мені», – пише у Фейсбук Дмитро Левицький, представник згаданої продакшн-студії. До слова, ця робота стала не лише першим релізом у відеграфії Брата, але і першими результатами роботи KISSP саме як студії.

Нагадаємо, що на початку року BRAT презентував свій дебютний лонг-плей під назвою V$TAVЛЯЄ, записаний на тернопільській студії Шпиталь Рекордс, куди увійшла і пісня «ФОП». Ознайомитися з усією платівкою можна тут.

Українська музика: BRAT – ФОП

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Axel says:

    Якась не вдала копія російського оксімірона. Єдиний позитив у цьому-всьому – українська мова виконання. Той самий Алексджаз у своєму проекті виглядає цікавіше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *