BrainDead Generation – Кекс
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

BrainDead Generation – Кекс (EP)

Міні-альбом «Кекс» є дебютною роботою київського панк-рок гурту BrainDead Generation. А тому в ньому зібрано 5 треків, що дають пересічному слухачеві відчути палітру настроїв їхньої музики. За первинною задумкою, вибір композицій мав розкрити три основні правила творчості команди: драйв, змістовність і качовість. Але згодом було вирішено додати до цієї палітри певну історію. Таким чином кожна пісня могла б жити не тільки як окремий твір, але і в рамках єдиної 18-хвилинної розповіді.

ЕР «Кекс» дає доволі цілісну картину про творчі напрями гурту: тут є типовий поп-панк «трек-відкривачка» під однойменною назвою «Кекс», більш рокова і єдина англомовна пісня Money, драйвовий і «чисто для слему» трек «Свято», лірична та навіть особиста композиція «Як ти хотів», а на завершення – обнадійлива, хоч і не без гіркого присмаку реальності, робота «Проблеми».

«До міні-альбому «Кекс» увійшли 5 композицій, об’єднані у коротку, проте доволі іронічно-трагічну історію звичайного хлопця-трудяги, який тільки в останній момент, перед кінцем цього сірого світу, зрозумів маленьку ціль свого існування. По суті, кожна пісня розкриває якусь сторону нашого життя, хай і не завжди приємну. Саме тому для цього релізу немає рамок ні вікових, ні расових, ні будь-яких інших», – кажуть BrainDead Generation.

Робота над альбомом велась на студії Soundplant протягом весни 2020-го. Музикантам було дуже важливо зберегти енергетику живого виконання пісень, саме тому в записі присутній мінімальний набір інструментів і не використовуються електронні семпли.

Зараз ЕР-реліз можна почути на різних платформах (посилання нижче), а також є Youtube версія альбому. Наразі гурт працює над новим матеріалом та готується записати один-два свіжих сингли, які орієнтовно побачать світ улітку-восени 2021 року.

BrainDead Generation – Кекс
Слухати та придбати
FB
YouTube

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *